Aktualności

Współcześnie Jaszczurowa to wieś letniskowa, położna w dolinie potoku Jaszczurówka, pomiędzy zboczami Jedlicznika i Biegówki, a  zboczami Tatr, Suszycy, Królewizny i Makowskiej Góry.

To początek urokliwych pieszych tras turystycznych w Beskidzie Małym.
Zespół Parkowo-Pałacowy zlokalizowany tuż nad jeziorem Mucharskim w bliskiej odległości projektowanej przystani żeglarskiej – świetnie wpisuje się w projekt turystycznego zagospodarowania okolic jeziora.

Ewentualny inwestor zainteresowany podjęciem prac adaptacyjnych zabudowań dworskich – może od razu wykorzystać aktualne zezwolenie i projekty posiadane przez właścicieli nieruchomości.

Fundacja poszukuje dzierżawcy!!!

Fundacja poszukuje dzierżawcy zainteresowanego prowadzeniem pola namiotowego w sąsiedztwie jeziora oraz chętnych do dzierżawy części terenu parkowego na cele małej gastronomii.
TANIE NOCLEGI
Możliwość rozbicia namiotu na terenie zespołu
parkowo-pałacowowego w Jaszczurowej.
+ 48 602 576 720